Jag har nu letat ihjäl mig efter komvuxkurser i norska men jag hittar inga!!! Hur kan det vara så omöjligt att studera norska på komvuxnivå när det finns kurser i kroatiska och serbiska till exempel?? Vi är ju grannlandet liksom?? Har bara hittat en universitetskurs som startar till hösten och som jag förmodligen kommer att läsa om jag inte hittar komvuxkurser som går att läsa redan nu. Så är det någon som vet om dessa komvuxkurser existerar?!? Takk!
Avregistrera ditt intresse för tråden: Komvuxkurs i norska?????
#EMAIL# är nu registrerad till ämnet: Komvuxkurs i norska?????
Intresserad av tråden: Komvuxkurs i norska?????? Registrera din mailadress så får du information när någon lagt in ett nytt inlägg i tråden.
Ogiltig emailadress
Nyhetsbrev
Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att få inspiration och hjälp inför ditt utbildningsval! Du är nu registrerad för komvuxutbildningar.se:s nyhetsbrev.